• In-Person

    $400.00  class size 3-4

    $1000.00 class size 5-6

    $2000.00 Class size 7-8

    For In-Person only

    Professional Fee covers the following: 

    • Planning Time
    • Shopping Time
    • Food Preparation Time
    • Travel Time
    • Packaging and Labeling 
    • Pantry Items
  •  Virtual Classes

     $125.00 pp (Prepaid) Not responsible

    for Ingredients) Will have a Theme

     for class and it will be via Zoom

  • The following above prices does not include Groceries Taxes Gratuity place settings decor rental spaces